top of page

HAKKIMIZDA

    Asfa elektrik; Elektrik taahhüt sistem ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm üreten deneyimli bir  “Anahtar Teslim Elektrik Taahhüt” ve “Profesyonel Teknik Servis, Periyodik Bakım” firmasıdır.

       Elektriğin yaşama dokunduğu her yerde “doğru ürünle, doğru şekilde”anlayışıyla, katma değeri yüksek birçok projeyi, başarıyla tamamlamıştır. Öncelikle, tüm yapılara hayat veren, elektrik sistemlerinin hatasız bir şekilde tasarlanması gerektiğine inanmakta ve çalışmalarını bu temel prensip doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

       Elektrik sistemlerini ihtiyaca en uygun şekilde planlayarak, doğru ürünleri belirleyerek ve saha uygulamalarının doğru şekilde yaparak birçok yatırımcının, hem uzun ömürlü ve kaliteli elektrik sistemlerine sahip olmasını, hem de düşük işletme giderleri elde etmesini sağlamıştır.

      “Elektrik Tesisatlarında “Güvenlik” ve “Enerji Verimliliği” konularında teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Gerek yeni tesisler için sistem tasarımı aşamasında, gerekse de mevcut tesislerde iyileştirmeler yapmak suretiyle, müşterilerinin aynı işi daha güvenli ve daha az enerji kullanarak yapmasını sağlayacak teknolojik yenilikleri firma uygulamalarına sürekli olarak katmaktadır.

      "Asfa elektrik“ Çalışanları ve müşterileri için sürekli değer yaratan ve örnek olarak gösterilen lider firma olma” vizyonu ile belirlediği yüksek hedeflere doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

bottom of page